Okçuluk: Ulusal Egemenlik Kupası

- Antalya'daki organizasyon tamamlandı

Okçuluk: Ulusal Egemenlik Kupası
  • 13 June 2021, Sunday 22:10
Okçulukta Ulusal Egemenlik Kupası mücadeleleri Antalya'da sona erdi.

Türkiye Okçuluk Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında düzenlenen ve 9 Haziran'da başlayan organizasyon, makaralı yay kadın sporcuların mücadeleleriyle tamamlandı.

Aynı zamanda kadetler milli takım seçme yarışması heyecanının da yaşandığı Ulusal Egemenlik Kupası'nda dereceye giren sporcular ve takımlar şöyle:


- Makaralı Yay


Kadınlar

1- Yeşim Bostan (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

2- Songül Lök (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3- İpek Tomruk (Vedat Erbay Spor Akademisi)


Erkekler

1- Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

2- Yakup Yıldız (Ankara Atlantis Okçuluk Spor Kulübü)

3- Evren Çağıran (Demka Okçuluk)


Kadınlar Takım

1- Öznur Cüre-Emine Rabia Oğuz-Sevgi Yorulmaz (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Yeşim Bostan-Büşra Nur Gürlek-Buse Başak Haney (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3- Nehir Sarıhan-İpek Tomruk-Begüm Yuva (Vedat Erbay Spor Akademisi)


Erkekler Takım

1- Halit Ömer Dağ-Demir Elmaağaçlı-Furkan Oruç (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Abdullah Aslım-Emirhan Kısa-Samet Can Yakalı (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Furkan Akgün-Yunus Emre Arslan-Egemen Uslu (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)


Karışık Takım

1- Öznur Cüre-Furkan Oruç (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Yeşim Bostan-Bülent Korkmaz (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3- Songül Lök-Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Genç Kadınlar

1- İpek Tomruk (Vedat Erbay Spor Akademisi)

2- Irmak Yüksel (Antalya Elite Spor Kulübü)

3- Songül Lök (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Genç Erkekler

1- Yakup Yıldız (Ankara Atlantis Okçuluk Spor Kulübü)

2- Abdullah Aslım (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Genç Kadın Takım

1- Nehir Sarıhan-İpek Tomruk-Begüm Yuva (Vedat Erbay Spor Akademisi)

2- Hazal Burun-Songül Lök-Sevda Yaka (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

3- Esra Acar-Duru Dicle Uzun-Emine Azra Yılmaz (Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)


Genç Erkek Takım

1- Abdullah Aslım-Emirhan Kısa-Kubilay Özdemir (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

2- Mehmet Akif Karagöz-Burak Meşe-Can Taylan Sevük (Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)

3- Osman Çakar-Noyan Çerçi-Beren Taşçı (Gelibolu Altınok Spor Kulübü)


Genç Karışık Takım

1- Songül Lök-Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

2- Duru Dicle Uzun-Burak Meşe (Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)

3- İrem Ocakçı-Yunus Emre Arslan (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)


- Klasik Yay


Kadınlar

1- Defne Derebaşı (Samsun Okçuluk Gençlik ve Spor Kulübü)

2- Selin Şatır (Marmara Okçuluk Spor Kulübü)

3- Zeynep Köse (Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)


Erkekler

1- Musa Arzuman (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Efe Gürkan Maraş (İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü)

3- Harun Kırmızıtaş (Okçular Vakfı Spor Kulübü)


Kadınlar Takım

1- Eslem Nisa Demez-Gizem Özkan-Şevval Yakupoğlu (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Özge Çıtak-Aslı Er-İlayda Reyyan Paşa (Vedat Erbay Spor Akademisi)

3- Aybüke Aktuna-Şueda Güneri-Sıla Özdemir (İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Erkekler Takım

1- Musa Arzuman-Harun Kırmızıtaş-Muhammed Abdullah Yıldırmış (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Vedat Erbay-Ege Kaynar-Mesut Sapmaz (Vedat Erbay Spor Akademisi)

3- Ethem Gülaçar-Bilal Güneri-Yağız Yılmaz (İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Karışık Takım

1-Şevval Yakupoğlu-Musa Arzuman (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Zeynep Köse-Doruk Ekin Esatoğlu (Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)

3- Sıla Özdemir-Bilal Güneri (İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)


Genç Kadınlar

1- Ezgi Başaran (Kaya Okçuluk Spor Kulübü)

2- Selin Şatır (Marmara Okçuluk Spor Kulübü)

3- Zeynep Köse (Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)


Genç Erkekler

1- Musa Arzuman (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Harun Kırmızıtaş (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Muhammed Abdullah Yıldırmış (Okçular Vakfı Spor Kulübü)


Genç Kadın Takım

1- Eslem Nisa Demez-Gizem Özkan-Şevval Yakupoğlu (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Özge Çıtak-Aslı Er-İlayda Reyyan Paşa (Vedat Erbay Spor Akademisi)

3- Melisa Gazoz-Elifsu Özdemir-Rüya Selan (İstanbul Okçuluk Gençlik Spor)


Genç Erkek Takım

1- Musa Arzuman-Harun Kırmızıtaş-Muhammed Abdullah Yıldırmış (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Berkay Akkoyun-Baran Yağız Erdoğan-Muhammet Emre Öz (İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Mevlüt Mert Atay-Kutay Tek-Kamil Türkmen (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)


Genç Karışık Takım

1- Şevval Yakupoğlu-Musa Arzuman (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Zeynep Köse-Doruk Ekin Esatoğlu (Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü)

3- Aslı Er-Mesut Sapmaz (Vedat Erbay Spor Akademisi)



SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU


ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 27.07.2021 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık