İmsakiye

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı

- Süper Lig'de 37. hafta maçları oynanacak - TFF 1. Lig'e 32. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek - Misli.com 3. Lig'de ise 1. Grup'a 29'uncu, 2-3 ve 4'üncü Grup'a 33. hafta mücadeleleri yapılacak

GRAFİKLİ - Futbol: Haftanın programı
  • 23 April 2021, Friday 10:30
Süper Lig'de 37. hafta maçları oynanacak. TFF 1. Lig'e 32. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Misli.com 3. Lig'de ise 1. Grup'ta 29'uncu, 2-3 ve 4'üncü Grup'ta 33. hafta mücadeleleri yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:


- Süper Lig


Bugün:

20.30 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Eryaman)

Yarın:

13.30 İttifak Holding Konyaspor-Atakaş Hatayspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

16.00 Trabzonspor-Fatih Karagümrük (Medical Park)

20.30 Fraport TAV Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

20.30 Yukatel Denizlispor-Demir Grup Sivaspor (Denizli Atatürk)

20.30 Beşiktaş-Hes Kablo Kayserispor (Vodafone Park)

25 Nisan Pazar:

13.30 Helenex Yeni Malatyaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Malatya)

16.00 Gaziantep-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kalyon)

16.00 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.30 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)


- TFF 1. Lig


25 Nisan Pazar:

20.30 Adanaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Yeni Adana)

20.30 Aydeniz Et Balıkesirspor-Ankara Keçiörengücü (Balıkesir Atatürk)

20.30 Beypiliç Boluspor-Yılport Samsunspor (Bolu Atatürk)

20.30 Akhisarspor-Altay (Spor Toto Akhisar)

20.30 Tuzlaspor-Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

20.30 Menemenspor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)

20.30 Bursaspor-İstanbulspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

20.30 Ankaraspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Osmanlı)

20.30 Altınordu-GZT Giresunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


- Misli.com 3. Lig


1. Grup

25 Nisan Pazar:

15.00 Diyarbekirspor-Belediye Derincespor (Diyarbakır)

15.00 Ofspor-Arnavutköy Belediyespor (Of İlçe)

15.00 Antalya Kemerspor-Manisaspor (Kemer İlçe)

15.00 Edirne Belediyesi PAŞ Edirnespor-Bucaspor 1928 (Edirne 25 Kasım)

15.00 Fatsa Belediyespor-1877 Alemdağspor (Fatsa İlçe)

15.00 Çankaya-Artvin Hopaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor-Kızılcabölükspor (Payas İlçe)


2. Grup

25 Nisan Pazar:

15.00 Yozgatspor 1959-Tekirdağspor (Sorgun İlçe)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Karaman Belediyespor (Darıca İlçe)

15.00 Nazilli Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nazilli İlçe)

15.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Yomraspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Ağrı 1970-Fethiyespor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

15.00 Tokatspor-Ceyhanspor (Gaziosmanpaşa)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Kahta 02 (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Belediye Kütahyaspor-Mardin Fosfatspor (Dumlupınar)


3. Grup

25 Nisan Pazar:

15.00 İçel İdmanyurdu-Şile Yıldızspor (Mersin)

15.00 Batman Petrolspor-Altındağspor (Batman Yeni Şehir)

15.00 Karşıyaka-Osmaniyespor (İzmir Atatürk)

15.00 Somaspor-Erbaaspor (Soma Atatürk)

15.00 Çarşambaspor-Isparta 32 (Çarşamba İlçe)

15.00 Arhavispor-Esenler Erokspor (Arhavi İlçe)

15.00 Çatalcaspor-Gölcükspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Cizrespor-Elazığ Karakoçan (Cizre Hamit Özalp)


4. Grup

25 Nisan Pazar:

15.00 Silivrispor-Siirt İl Özel İdaresi (Silivri)

15.00 Dila Gıda Adıyaman 1954-Bayrampaşa (Adıyaman Atatürk)

15.00 Kozanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (İsmet Atlı)

15.00 Muğlaspor-Bursa Yıldırımspor (Muğla Atatürk)

15.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Alanya Kestelspor (Başpınar)

15.00 Modafen-Düzcespor (Alemdağ)

15.00 Bergama Belediyespor-52 Orduspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 68 Aksaray Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Dağılgan)


SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

BURÇLAR

(21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(22 Mayıs - 22 Haziran)

İkizler Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(23 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(22 Aralık - 21 Ocak)

Oğlak Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(22 Ocak - 19 Şubat)

Kova Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

(20 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcunun 12.05.2021 Günlük Yorumu

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık